JAK USPĚT NA TRHU PRÁCE

 Právní minimum pro rodiče kteří se vrací na trh práce

Obsah semináře:
Zaměstnavatel a návrat do práce po skončení mateřské či rodičovské dovolené. Dohoda nebo výpověď. Kdy vzniká nárok na odstupné. Jak se určuje správně výše odstupného. Nedostatek školek a konec rodičovské. Platba  zdravotního a sociálního  pojištění. Úřad práce. Odpovědi na dotazy.

 

Jak si utřídit životní a pracovní role po rodičovské dovolené

Obsah semináře:
Já a moje potřeby, já a moje vztahy. Kaučování, poradenství pro rodiče. Jak skloubit práci a rodinný život. Na seminář navazuje individuální koučování, na kterém se můžete věnovat tématům vzešlým ze semináře, nebo přijít s tématy, které jsou pro Vás důležité a potřebujete je prozkoumat a uchopit.

 

Jak efektivně využít moderní technologie při hledání práce?

Obsah semináře:
Workshop je určen zejména pro znevýhodněné osoby na trhu práce – lidé po padesátce, matky a otcové na rodičovské dovolené a vracející se z ní, čerství absolventi a čerstvé absolventky, dlouhodobě nezaměstnaní/é apod.
Během workshopu vám bude  představeny možnosti jak efektivně hledat zaměstnání. Budete mít možnost vyzkoušet si hledání v různých rozhraních – počítač, tablet, smart phone.

 

Jak uspět u pracovního pohovoru                                                                                            .

Obsah semináře:
Na semináři Vás čeká příprava na pracovní pohovor. Chcete se na něj dobře připravit? Rady a tipy jak zaujmout, časté otázky u pohovoru, zlepšení sebeprezentace, na co nezapomenout atd.

Kariéra a orientace na trhu práce

Obsah semináře:
Na semináři máte možnost získat zkušenosti, jak uspět na trhu práce, zorientujete se ve vlastní kariéře a trhu práce, analýza toho, co umím a co chci dělat, osobnostní diagnostika, jak a kde hledat pracovní místo

 

Kurz bude uskutečněn v případě zájmu 10 a více osob.

Cena 6 hodinových kurzů 750 Kč. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Místo a čas budou upřesněny dle individuálních potřeb zájemců o kurz.