Reference

 

V Domově Laguna Psáry velmi oceňujeme práci všech zaměstnanců vzdělávací agentury Remisvit, která našemu Domovu vzděláváním všech pracovníků pomáhá zvýšit kvalitu poskytovaných služeb. Velmi přínosná je i možnost kurzu na míru, která řeší mnohé aktuální problémy zaměstnanců a mnohdy jim dodává nový elán a chuť do práce.

Děkujeme za profesionální a velmi vstřícný přístup zaměstnanců Remisvitu.

                                                                                                 Mgr. Jakub Adámek

                                                                                          ředitel Domova Laguna Psáry

Recenzi na Remisvit bych vyjádřila asi takto:


Již 5 let spolupracujeme se vzdělávací agenturou Remisvit. Nemohu zmínit jedinou negativní zkušenost s touto agenturou, která nabízí obrovské množství zajímavých akreditovaných kurzů, vedených zkušenými lektory. Vzdělává nám pracovníky v sociálních službách a pravdou je, že pracovníci velmi oceňují:

příjezd lektora do našeho zařízení zkušenost lektorů a způsob, kterým lektoři školí zajímavá témata nabízených kurzů S Novým rokem se opět těšíme na spolupráci s agenturou Remisvit a na kurzy, které jsou velkým přínosem pro naše pracovníky v jejich práci.

Bc. Loudová Jana

Vedoucí sociálně-zdravotního úseku


Domov Dolní Cetno, poskytovatel sociálních služeb

S firmou Remisvit a jejím školením jsme velece spokojení. Ocenujemě individuální a praktický přístup lektorů. Je pro nás důležité, že kurz můžeme prakticky zaměřit na naše potřeby a vybrat a si konkrétního lektora. 

PhDr. Jana Pilná, PhD.
Ředitelka

Domov Na Hrádku,
 
   

REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.REMISVIT, z.ú.